Úvodní stránka » Něco navíc » Konkurence HZ

Konkurence Hospodského zpravodaje

Hospodský zpravodaj není jediný web svého druhu a pokud zde ne a ne najít svůj oblíbený podnik, možná uspěješ jinde. Jinými slovy, následující seznam obsahuje odkazy na weby s hospodskou tématikou. Ostatně - my se konkurence nebojíme.
Cuketka, dne 24.08.2009 doporučil(a) Malis
Webová adresa: www.cuketka.cz

Cuketka je více než jen server recenzující restaurace. Kromě recenzí podniků tu najdete mnoho dalšího obsahu: blog s recepty, polemikami na nejrůznější kulinářská témata, akcemi atd. Určitě doporučuji k návštěvě.

Pražské hospody, dne 17.08.2009 doporučil(a) Džorbule
Webová adresa: www.prazskehospody.ic.cz

Databáze pražských hospod. Popisy nejsou nejrozsáhlejší, ale je tam poměrně dost podniků (údajně celkem 800) a na úpravách se prý pracuje. Tak se nechme překvapit.

České hospůdky, dne 12.08.2009 doporučil(a) Malis
Webová adresa: www.ceske-hospudky.cz

Opravdu rozsáhlý server s obrovským kvantem hospod. Na stranu druhou se nejedná o klasické recenze, své podniky sem přidávají i sami majitelé. Existuje i anglická verze.

Kam jít na oběd, dne 09.02.2009 doporučil(a) Jaroslav Novák
Webová adresa: www.kamjitnaobed.cz

Poměrně nové stránky s informacemi o restauracích. Na rozdíl od Hospodského zpravodaje tyto stránky jsou navrženy tak, že v nich mohou přímo inzerovat majitelé podniků.

Kam na pivko, dne 24.08.2008 doporučil(a) Honza Altman
Webová adresa: www.kamnapivko.ic.cz

Databáze pražských hospod, o niž její autor říká: snažím se přehledenou cestou poedat objektivní informace, potěší taktéž různé zajímavé články. Zatím v mé databázi není příliš hospod, ale každý týden přybyde alespoň 1 hospoda...

Vrchní.cz, dne 21.07.2007 doporučil(a) Petr
Webová adresa: www.vrchni.cz

Rozsáhlá databáze v poměrně moderním kabátě. Návštěvníci mohou podniky hodnotit, najdete tu uživatelské ankety atd. Popisy restaurací jsou poměrně stručné, potěší fotogalerie.

Lexikon žižkovských hospod, dne 11.02.2007 doporučil(a) Filip Engel
Webová adresa: www.lexikonhospod.cz

Místně úzce zaměřené, nicméně pro obyvatele či návštěvníky pravého břehu Vltavy jistě inspirativní přehled žižkovského pohostinství. Informace jsou sice poměrně stručné, grafika poměrně zuřivá, ale stránky potěší především faktem, že kromě samotného popisu hospod se tu nachází i velmi slušné množství článků s tématem souvisejícími (např. historie Žižkova, pravidelné akce apod.)

Pajzly.cz - recenze (nejen) bystřických hospod, dne 29.03.2006 doporučil(a) Los
Webová adresa: www.pajzly.cz

Recenze hospod, restaurací, pivnic, knajp, pajzlů a hospůdek v Bystřici pod Hostýnem a blízkém i vzdálenějším okolí.

Přes možná ne nejkrásnější grafické zpracování Hospodský zpravodaj jednoznačně doporučuje: stránky mají už opravdu letitou tradici a přesto jsou stále živé (srpen 2009).

Pub-Me CMS Code Error: Template file ./files/templates/forms/recommend.tem does not exist!

Vyhledávání

Přihlášení

Anketa

Dnešní otázka je možná složitá, co se debaty okolo ní týká, ale jednoduchá zněním: Má stát zakázat kouření v restauracích nebo nechat být tak, jak je to dnes?

Počet hlasujících: 1251

Zápisník

Dvakrát na téma voda

Přidáno: 20. únor 2014 - Pojďme se podívat na téma, které se v poslední době celkem často probírá v nejrůznějších médiích, na sociálníc…

Prokletí dobrého vaření

Přidáno: 13. květen 2013 - Budete-li sledovat kuchařské kanály, chodit do dobrých podniků, vařit z čerstvých surovin bez náhražek a umělo…

Pro čtečky

Chceš-li mít přehled o novinkách na tomto webu, přidej si nás do čtečky.

Sdílejte na sociálních sítích