Inzerce v Hospodském zpravodaji

Přáli byste se zviditelnit na stránkách Hospodského Zpravodaje? Inu budiž, ta možnost existuje a není ani moc drahá. Stačí splnit následující podmínky.

Inzerce na stránkách Hospodského Zpravodaje podléhá následujícím podmínkám. Pokud Vám vyhovují, neváhejte nás kontaktovat.

1. Ceník inzerce

Typ kampaně Cena/měsíc
Kompletní web (všechny níže uvedené plochy)  dohodou
Záhlaví webu (banner 800x130 pixelů) dohodou
Úvodní stránka (banner 728x90 pixelů v těle hlavního sloupce na úvodní stránce) dohodou
Patička webu (banner 728x90 pixelů v hlavním sloupci, těsně nad patičkou) dohodou
Postranní sloupec (banner o rozměrech 180x150 pixelů) dohodou

Ceny inzerce doposud nebyly stanoveny z důvodu postupného rozbíhání webu. Pokud byste měli zájem o inzerci i v této ranné fázi, je pochopitelně možné vaši kampaň spustit již nyní na základě speciální dohody.

2. Formáty bannerů

Akceptované formáty jsou následující:

  • Obrázky jpg, gif, png
  • Flash
  • Alternativně možno vložit také textový (html) obsah

3. Skriptování a ostatní podmínky týkající se chování bannerů

V bannerech nejsou povolené skripty narušující běh stránek či pohodlí uživatele. Provozovatel webu má právo odmítnout bannery, které obsahují příliš agresivní grafické prvky (rychlé blikání apod.), nevalidní html, odkazy vedoucí na jiný než inzerovaný obsah, nevhodný obsah atd.

Skriptům není povoleno přesahovat svým obsahem vymezenou oblast (např. při přejetí myší apod.) Zdroj reklamních bannerů může být umístěn i mimo server Hospodského zpravodaje, není ovšem povoleno měnit schválené zdrojové soubory bez předchozího schválení provozovatelem. Preferované je dodání reklamních bannerů v jednom z výše zmíněných formátů a jejich umístění přímo na server tohoto webu.

Veškerý obsah inzerce podléhá předem schválení provozovatelem webu.

4. Výpadky/odstranění reklamy

Nebudou-li porušena pravidla, nebude provozovatel tohoto webu do kampaně nikterak zasahovat. Provozovatel neodpovídá za výpadky, které nemohl ovlivnit. Především se to týká případných provozovatelem nezaviněných výpadků hostingu, nedostupného obsahu umístěného mimo server Hospodského zpravodaje apod.

Provozovatel má právo bez náhrady zablokovat obsah, který porušuje pravidla umístění reklamy na server.

5. Kontakt

V případě zájmu nás můžete kontaktovat pomocí následujícího formuláře nebo přímo na telefonním čísle +420 777 162 547.

Kolik je jedna mínus jedna (slovy)?

 

Vyhledávání

Přihlášení

Anketa

Dnešní otázka je možná složitá, co se debaty okolo ní týká, ale jednoduchá zněním: Má stát zakázat kouření v restauracích nebo nechat být tak, jak je to dnes?

Počet hlasujících: 1251

Zápisník

Dvakrát na téma voda

Přidáno: 20. únor 2014 - Pojďme se podívat na téma, které se v poslední době celkem často probírá v nejrůznějších médiích, na sociálníc…

Prokletí dobrého vaření

Přidáno: 13. květen 2013 - Budete-li sledovat kuchařské kanály, chodit do dobrých podniků, vařit z čerstvých surovin bez náhražek a umělo…

Pro čtečky

Chceš-li mít přehled o novinkách na tomto webu, přidej si nás do čtečky.

Sdílejte na sociálních sítích